Shinobi Online
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Rozdawanie Skilii

Go down 
+3
Kirito
Tavvy
matoshi
7 posters
AutorWiadomość
matoshi




Liczba postów : 10
Join date : 06/04/2013
Skąd : Tarnów

Rozdawanie Skilii Empty
PisanieTemat: Rozdawanie Skilii   Rozdawanie Skilii Icon_minitimeSob Kwi 06, 2013 7:08 pm

Witam dzisiaj postaram się wam opisać i wyjaśnić w co jest najlepiej rozdawać nasze skill pointsy
To zaczynamy:
Najpierw wyjaśnie co to są skill pointsy
Otóz skill points (punkty umiejętności) to punkty przy pomocy których możemy rozwijać nasze umiejętności Ninja
Nie będe rozpisywał się co dają następujące umiejętności postaci, więc prosze link:
https://so-pl.forumpl.net/t13-poprawny-poradnik-dla-ninja-skills

Teraz przedstawie w co najlepiej dawać na postaciach profesji Uchiha:

NINJUTSU:
Najlepiej dawać jest w ninjutsu co znacznie podwyższa zadawane przez nas obrażenia z technik ognia(katon), błyskawica/piorun(raiton), woda(suiton), ziemia(doton), wiatr(fūton),a także techniki klanowe.
MELEE:
Jak dobrze znane jest z anime Klan Uchiha głownie atakuje bronią białą(przynajmniej Sasuke pomiata cały czas z mieczem) dlatego też sadze ze rozdawanie skill pointsów w tę umiejętność lepiej się sprawdzi niż rozdawanie skill pointsów w Taijutsu.
CHAKRA LVL:
Jeśli ktoś wbił 5 lvl to wie ile chakry zżera nam katon: goukyakuu no jutsu (20 pkt O.o) dlatego też proponuje wydać z 5 pkt na początek żeby mieć trochę tej chakry i możliwości użycia goukyakuu no jutsu przynajmniej 2 razy + w razie czego endan no jutsu.
RESISTANCE:
Proponuje wydać przynajmniej od 3 lvla ten jeden punkt by rozwinać tą umiejętność która zwiększy nasze hp i stamine o 10 punktów.
GENJUTSU:
W późniejszej grze dobrze by było wydać parę punktów by rozwinąć genjutsu co zapewne spowoduje zwiększenie mocy technik z tego rodzaju a co za tym idzie lepszy stun.
Dlaczego genjutsu na tej profesji a nie na członkach klanu Nara ewt. Aburame?
Ponieważ członkowie klanu Uchiha są dobrze znani z używania mocy Sharingana który zwiększa moc użytkownika a co z tym idzie ? Genjutsu.
Poza tym jest wiele technik genjutsu których mogą używać tylko członkowie klanu uchiha.
Proponuje rozdawać punkty w tą umiejętność od ok. 10-15 lvla (nwm od kiedy bd genjutsu do używania)

Mam nadzieję że mój poradnik komuś się przyda.
W razie czego służę pomocą tu, na mpcforum.pl lub w grze.

Serdecznie pozdrawiam

Matoshii


Ostatnio zmieniony przez matoshi dnia Nie Kwi 07, 2013 3:40 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
http://Mpcforum.pl nick: Fisferon
Tavvy




Liczba postów : 3
Join date : 04/04/2013

Rozdawanie Skilii Empty
PisanieTemat: Re: Rozdawanie Skilii   Rozdawanie Skilii Icon_minitimeSob Kwi 06, 2013 9:37 pm

To ja na to odpowiem tak.
Jako ze reset skilli do 10 lvl jest za free to testowalem postac.
Najoptymalniej jest dac pierw do 10 skilla w Resistance oraz Melee/Taijutsu/Distance(zaleznie od profy)
Pozniej dac 10 pkt w ninjutsu a nastepnie 10 w chakra level
Nastepnie po 10 lvlu rozdawac juz zaleznie od tego jak chcesz postac rozwinac.
Tanker=w Resistance
Dmg=w Ninjutsu/Taijutsu (zaleznie od profy)
50/50=Po 1 pkt w Resi/Meele;Dist;Tai(zaleznie od profy)
Powrót do góry Go down
Kirito
Administrator
Administrator
Kirito


Liczba postów : 23
Join date : 30/03/2013

Rozdawanie Skilii Empty
PisanieTemat: Re: Rozdawanie Skilii   Rozdawanie Skilii Icon_minitimeSob Kwi 06, 2013 9:40 pm

Głupota Very Happy
Na low lvl nie opłaca się tak rozdzielać skilli, dajesz albo ninjutsu i chakra level albo resistance i weapon melee, inaczej jesteś kupą gówna, która nic nie robi.

BTW, Resistance nie daje chakry, Genjutsu odblokowujesz razem z sharinganem lvl2, tak więc nie dajesz nic w genjutsu póki nie masz sharingana na poziomie 2.
Powrót do góry Go down
https://so-pl.forumpl.net
Dawtor

Dawtor


Liczba postów : 4
Join date : 30/03/2013

Rozdawanie Skilii Empty
PisanieTemat: Re: Rozdawanie Skilii   Rozdawanie Skilii Icon_minitimeNie Kwi 07, 2013 7:58 am

W te skille co podales najlepiej dawac all saskowi bo inne umiejetnosci nie maja znacznej potrzeby (ps. goukyakuu no jutsu zabiera 30 chakry)
Powrót do góry Go down
Deade

Deade


Liczba postów : 5
Join date : 06/04/2013

Rozdawanie Skilii Empty
PisanieTemat: Re: Rozdawanie Skilii   Rozdawanie Skilii Icon_minitimeNie Kwi 07, 2013 8:02 am

@UP
Wydaje mi się ,że to zależy od ninjutsu np. ja na 10 ninjutsu traciłem 25 chakry , a koleś z 15 ninjutsu 30


@Topic Poradnik ogółem słaby , jedynie komentarze pod nim mają jakiś sens
Powrót do góry Go down
Kirass

Kirass


Liczba postów : 1
Join date : 05/04/2013

Rozdawanie Skilii Empty
PisanieTemat: Re: Rozdawanie Skilii   Rozdawanie Skilii Icon_minitimeNie Kwi 07, 2013 8:15 am

A ja mam pytanie. Mam 5 lvl uchiha i zastanawiam się, czy ninjutsu i skille mają jakiś sens, ponieważ wale po 7 z katon endan, a z gokyakuu mogę uderzyć tylko raz, bo zabiera 30 many, a z kunaia po 18, przy czym obie umiejętności ninjutsu i melee mam rozwinięte na takim samym poziomie. Chciałbym się dowiedzieć czy na większym poziomie (np. 10) jest jakaś moc, która pozwala na efektywny build ninjusu.

I jeszcze drugie pytanko, w jaki spósob lub na jakim mniej więcej poziomie dostaje się sharningan 2?

@down
Czyli rozwijanie chakra lvl i ninjutsu nie ma sensu, lepiej iść w dps, tak?


Ostatnio zmieniony przez Kirass dnia Nie Kwi 07, 2013 8:46 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Dawtor

Dawtor


Liczba postów : 4
Join date : 30/03/2013

Rozdawanie Skilii Empty
PisanieTemat: Re: Rozdawanie Skilii   Rozdawanie Skilii Icon_minitimeNie Kwi 07, 2013 8:19 am

O zadnym takim skillu nie slyszalem xD
A sharingan 2 jesli wierzyc brazolom to jezeli bedziesz zabijal ludzi to sam sie ma podobno wlaczyc
Powrót do góry Go down
matoshi




Liczba postów : 10
Join date : 06/04/2013
Skąd : Tarnów

Rozdawanie Skilii Empty
PisanieTemat: Re: Rozdawanie Skilii   Rozdawanie Skilii Icon_minitimeNie Kwi 07, 2013 3:42 pm

Ja tak testowałem i mi się najlepiej gra z takim rozdaniem skilli wiec nie wiem jak wam ale tak mi pasuje i wydaje mi sie to jak najbardziej odpowiednie ...
Jeśli komuś nie pasuje to nie musi korzystać z mojego poradnika mi się tak dobrze gra, z dużo hp gówno biłem szczerze mówiąc a z ninjutsu i melee na +10 każde akurat z katona zabijałem hizoku prawie na strzała więc nwm możecie usunąć ten poradnik jak wam przeszkadza.
To tyle z mojej strony...

Pozdrawiam
Matoshii
Powrót do góry Go down
http://Mpcforum.pl nick: Fisferon
Espinha




Liczba postów : 1
Join date : 24/04/2013

Rozdawanie Skilii Empty
PisanieTemat: Re: Rozdawanie Skilii   Rozdawanie Skilii Icon_minitimeSro Kwi 24, 2013 1:18 pm

Jesli chodzi o mnie to wpakowałem do 10 w chakra lvl i do 10 resist, reszta w nin. Wg mnie optymalne zestawienie. Nie padasz na combo, masz mane na skille, no i przedewszystkim DMG.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Rozdawanie Skilii Empty
PisanieTemat: Re: Rozdawanie Skilii   Rozdawanie Skilii Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Rozdawanie Skilii
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Shinobi Online :: Shinobi Online :: Klany :: Uchiha-
Skocz do: